Witaj w świecie pełnym pasji, motywacji i wrażliwości

Zainspiruj się do działania

Nazywam się Angelika Skweres.

Jestem autorką książek “Z pasji do motywacji” oraz “Leć po marzenia”- świat widziany okiem wysoko wrażliwej kobiety.

Prowadzę cykl rozmów “Kobiety z pasją” Jestem osobą wysoko wrażliwą i przybliżam tą tematykę mojej społeczności, Kiedy odkrywałam i zaakceptowałam te cechy moje życie bardzo się zmieniło. Weszłam w samorozwój, nabrałam pewności siebie i zaczęłam zmieniać przekonania i pracować nad blokadami.

Moja pasja to motywowanie kobiet to działania i spełnienia swoich marzeń, aktywność fizyczna i podróże. W moich książkach opisuje moja historie i doświadczenie i metamorfozę fizyczną i mentalna jaka przeszłam. Dużo piszę o emocjach kobiet i dzieci wysoko wrażliwych. Jestem mamą dwójki pociech i od 8 lat mieszkamy w Szkocji w magicznym Edynburgu.

 

Jestem tu dla Ciebie  aby zarażać pasją i motywacją oraz dobrą energią. Tworzę przestrzeń, której sama szukałam latami. Podzielę się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem jakie zdobyłam. Dam ci dobrą energię na jaką sama się otwieram. Ktoś kiedyś pomagał mi i mnie wspierał tak teraz ja z akceptacją i zrozumieniem swojej wrażliwości chcę pomagać.

 

Znajdziesz tu pełne motywacji moje przemyślenia i wskazówki. Przeczytasz wiele inspirujących historii innych kobiet. Zatrzymasz się na chwile i zadbasz o siebie.

Scroll to Top